Karomet – Polska Odlewnia aluminium, mosiądzu i brązu

Firma Karomet powstała w 1991 roku uruchamiając produkcję odlewów ze stopów metali nieżelaznych.

Wieloletnie doświadczenie w branży odlewniczej pozwala świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie. Odpowiadając na zapotrzebowanie polskich i zagranicznych Klientów z najrózniejszych branż przemysłu, jako odlewnia metali kolorowych, dostarczamy wysokiej jakości odlewy z aluminium i mosiądzu. Nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w park maszynowy. Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych stważa możliwość realizcji coraz bardziej wymagających projektów.

Specjalizujemy się w produkcji odlewów w formach piaskowych i formach kokilowych. Nasze produkty dostarczamy do odbiorców z sektora:

  • przemysłu maszynowego,
  • przemysłu motoryzacyjnego,
  • przemysłu oświetleniowego,
  • przemysłu rolniczego,
  • przemysłu wodno-kanalizacyjnego,
  • przemysłu meblarskiego.

We współpracy z kontrahentami kierujemy się zasadami uczciwości i odpowiedzialności. Bardzo ważną kwestią dla naszej firmy jest terminowość realizacji zleceń.

Wykonując odlewy aluminiowe czy mosiężne, kładziemy duży nacisk na jakość produktów. Jednocześnie służymy Państwu fachowym doradztwem. Wiemy jak wybrać odpowiednie gatunki metali kolorowych i ich stopy, by zapewnić produkt w pełni dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni zapewniając sprawną i fachową obsługę popartą profesjonalną wiedzą techniczną.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć nie tylko na najwyższą jakość, ale także na atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy.

Zapraszamy do współpracy !

Oferta
Odlewnie kokilowe
Odlewnie kokilowe
Odlewnie Piaskowe
Odlewnie Piaskowe
Projektowanie i wykonastwo form oraz modeli
Projektowanie i wykonastwo form oraz modeli